Executiva

  • Presidència: Lena Baraza
  • Secretaria General: Fran López
  • Vicesecretaria General i Relacions Institucionals: Lorena Pedrero
  • Vicecretaria d’Acció Electoral: Salvador Hugo
  • Secretaria d’Organització, Administració i Finances: Javier García
  • Secretaria d’Estratègia, Anàlisi, Idees i Programes: Jordi Ortiz
  • Secretaria de Dinamització Territorial i Mobilització: Martín Pérez
  • Secretaria d’Integració Social i Diversitat: Estefanía Ballesteros
  • Secretaria de Consells de la Joventut: Agustín Pérez
  • Secretaria d’Igualtat, Feminisme i LGTB: Beatriz Lozano
  • Secretaria de Política Lingüística: Èric Nadal
  • Secretaria de Memòria Històrica: María Toledo
  • Secretaria de Valencianisme i Cultura: Àlex Morales
  • Secretaria d’Associacionisme Juvenil: Guiomar Gibaja
  • Secretaria d’Educació: Abel Martínez
  • Secretaria d’Universitats: Jorge Ribes
  • Secretaria de Sanitat: Arantxa Martínez
  • Secretaria d’Economia, Emancipació i Ocupació: Juan Antonio Nieves
  • Secretaria d’Emprenedorisme i Nous Models Productius: Paula Pallares
  • Secretaria de R+D+i: Daniel Nieves
  • Secretaria de Turisme: Anahí Montserrat
  • Secretaria de Comunicació i Ciutadania en Xarxa: Carlos Manzana
  • Secretaria de Marketing i Campanyes: Víctor Camino
  • Secretaria d’Imatge, Modernització i Disseny: Miguel Angel Gomis
  • Secretaria de Benestar Social: Nuria Morante
  • Secretaria d’Acció Municipal: Benjamí Mompó
  • Secretaria de Moviments Socials i Interculturalitat: Nora Taj
  • Secretaria de Xicotets Municipis: Juanjo Melchor
  • Secretaria de Federalisme i Reforma Constitucional: Marta Pérez
  • Secretaria de Desenvolupament Local: Ricard Sendra
  • Secretaria d’Urbanisme, Infraestructures, Mobilitat i Sostenibilitat: Jesús Arenas
  • Secretaria d’Esports i Oci Alternatiu: Jesús Rosaleny
  • Secretaria de Política Internacional: Yolada Trujillo
  • Secretaria de Cooperació Internacional: Iván Serrano
  • Secretaria d’Europa: Arantxa de Huertas
  • President del Comité Nacional: Xente Sebastià